Sultangazi Tıkanıklık Açma

Sultangazi tıkanıklık açma hizmetini en uygun fiyatlarla ve kesin yöntemlerle almak için Protesisat ile iletişime geçebilirsiniz. Protesisat 2003 yılından beri, Sultangazi tıkanıklık açma hizmeti verirken, hiçbir yere zarar vermeden ve kesin yöntemlerle çalışmaktadır. Servis kaydı oluşturduğunuzda ekiplerimiz bir saat içinde adresinize gelerek çalışmalara başlamaktadır.

Sultangazi Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı, Sultangazi ilçesinde sık karşılaşılan bir tesisat sorunudur. Ekiplerimiz Sultangazi pimaş tıkanıklığı sorununu kameralı görüntüleme cihazı ve kanala açma makineleri ile gerçekleştirmektedir. Kullandığımız teknoloji sayesinde evinizin veya iş yerinizin hiçbir yerine zarar vermemekteyiz.

Eski yöntemlerde Sultangazi pimaş aç hizmeti verilirken ev veya iş yeri inşaat alanına dönerdi. Günler süren çalışmalar olurdu. Tüm bunların yanında pimaş tıkanıklığı açma ücreti ve onarım masrafları bulunurdu. Ancak Protesisat eski yöntemleri 2003 yılından beri terk etmiş tamamen teknolojik cihazlarla hizmet veren bir firmadır. Çok kısa sürede ve ekonomik fiyatlarla hizmet veren Protesisat, Sultangazi ilçesinde en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Sultangazi Tıkanıklık Açma

Ev ve iş yerlerinde farklı noktalarda tıkanıklık olayı meydana gelmektedir. Tıkanıklık meydana gelen kısım, kullanım amacına bağlı olarak farklı şekillerde meydana gelebilmektedir. Sultangazi tıkanıklık açma hizmeti verilirken kameralı görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın sebebi tespit edilir.

Tıkanıklıkların büyük çoğunluğu gider borusuna atılan yabancı cisimlerden kaynaklanır. Bu yabancı cisimler, borunun önünü tıkar ve suyun akışını engeller. Tıkanıklığa sebep olan cisim, boruyu tam olarak kapatmamışsa suyun basıncı ile kendiliğinden açılabilir. Ancak her zaman böyle şanslı durumlar yaşanmaz.

Tıkanıklık açma, Sultangazi ilçesinde robot cihaz ile yapılan bir işlemdir. Robot cihazla müdahale edilebilmesi için tıkanıklığın yabancı bir cisimden kaynaklanması gerekir. Bu cisimler robot cihaz yardımı ile parçalanıp lağım kuyusuna gönderilir ve Sultangazi tıkanıklık açma işlemi tamamlanır.

Sultangazi Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Sultangazi tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veren Protesisat 15 yıllık deneyime sahip kurumsal bir firmadır. Sultangazi tuvalet açma işlemine başlanmadan önce kameralı görüntüleme cihazı ile tuvalet borusunun içi incelenmelidir.

Tuvalet borusunun içinde yabancı bir cisim varsa ve bu cisim tıkanıklığa sebep oluyorsa robot cihazla müdahale edilir. Robot cihaz organik cisimleri parçalayarak açar. Ancak organik olmayan ve parçalanması söz konusu olmayan bir cisim varsa, robot cihazla çekip çıkarılır.

Cismin türü, kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilir. Tespit işlemi yapıldıktan sonra cismin türüne göre robot cihazın ucuna uygun aparat takılır. Her aparat aynı görevi görmez. Parçalama görevini gören aparat ayrıyken çekip çıkarma görevini gören aparat farklıdır.

Kameralı görüntüleme cihazı ile tuvalet borusunun içi incelendiğinde, tıkanıklık sebebi yabancı bir cisimden değil de pimaş borusunun eğiminden kaynaklanıyorsa durum hakkında müşteriye bilgi verilir.

Gider borularında suyun akışının olabilmesi için belli bir oranda eğim verilir. Bu eğim sayesinde boru içindeki su, lağım kuyusuna doğru akar. Ancak bazı ustaların yaptığı hatalardan dolayı pimaş borusuna yeterli eğim verilmez. Ustalar pimaş borusunu döşerken hassas terazi ile borunun eğimini ayarlamaları gerekir.

Pimaş borusunun eğimi yetersiz olursa tuvalet tıkanıklığı sık sık yaşanır. Bu sorunu çözmenin tek yolu pimaş borusunu söküp yeniden döşemektir.

Protesisat’ın onarım ekipleri bu sorunların çözümünde uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Büyük bir hassasiyetle pimaş borusunu söküp yeniden uygun eğimle döşerler. Ayrıca onarım çalışması bittikten sonra firmamızın garantisi altına alınır. Bir yıl boyunca meydana gelecek bütün sorunlar firmamız tarafından ücretsiz olarak giderilir.

Sultangazi Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sultangazi lavabo tıkanıklığı açma hizmeti almak için, seçeceğiniz firmayı çok iyi araştırmalısınız. Çünkü Sultangazi lavabo tıkanıklığı açma işleminde mutlaka kameralı görüntüleme cihazı kullanılmalıdır. Bugün tıkanıklık açma hizmeti verdiğini iddia eden çok sayıda firmada kameralı görüntüleme cihazı bulunmamaktadır.

Sultangazi lavabo tıkanıklığı yabancı cisimlerden kaynaklanabileceği gibi lavabonun yağlanmasından da kaynaklanabilmektedir. Mutfak lavabolarında yıkanan bulaşıkların yağı lavabo borusunda birikir. Zamanla lavabo borusunda kireç benzeri bir yapıya dönüşen yağ, lavabo borusunun iç çapını daraltır.

Sultangazi lavabo açma işleminde böyle sorunlarla karşılan ekiplerimiz kanal açma makinesi kullanmazlar. Çünkü kanal açma makinesi lavabo borusundaki yağı temizleyemez. Lavabo borusundaki yağın temizlenmesi için pimaş yıkama işlemi yapılması gerekir.

Pimaş yıkama makineleri ile yapılan bu işlem, lavabo borusundaki yağı ve diğer pislikleri temizler. Lavabo borusunun içi ilk günkü gibi tertemiz olur.

Sultangazi lavabo tıkanıklığının bir diğer sebebi ise lavabo açıcı kimyasallardır. Lavabo açıcı kimyasalın sık kullanıldığı yerlerde lavabo borusunun yapısında bozulmalar meydana gelir. Lavabo açıcılar, tıkanıklığı açabilmek için yüksek ısı açığa çıkarırlar. Bu ısı sayesinde tıkanıklığa sebep olan cisimler parçalanıp ufalanır. Ancak bu ısıdan lavabo boruları da etkilenir.

Uzun süre lavabo açıcı kullanılan yerlerde, plastik olan lavabo boruları büzüşür ve iç kısmı girintili çıkıntılı olur. Bu durum lavabo tıkanıklığının sık yaşanmasına sebep olur.

Bu tür sorunların tek çözüm yolu vardır, lavabo borusunun sökülüp yenisi ile değiştirilmesidir. Protesisat’ın onarım ekipleri en kısa sürede adrese ulaşarak lavabo borusunu değiştirirler.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek