Tıkanıklık Açma Makinesi

Evlerimizde, işyerimizde ya da şehir içinde bir çok gider ve kanal bulunmaktadır. Atık sular bu gider ve kanallardan atık su temizleme tesislerine ulaştırılır. Bu kanal ve giderlerin tıkanmaması tıkanmış kanal ve giderlerin açılması için makineler üretilmiştir. Bu makineleri kullanarak tıkanıklık sorunlarının üstesinden gelinebilir.

Tıkanıklık açma makinesi çeşitli amaçlar için kullanılan makinelerdir. Bu makineler hem katı atıkları hem de yumuşak pelte halindeki atıkları alabilir ve tıkanıklığı giderebilir. Tıkanıklık açma makinesi ince lavabo giderlerinden çok büyük kanalizasyon kanallarına kadar çok farklı ebatlardaki kanalları ve giderleri açabilecek türde üretilmiştir.

Ancak her tıkanık açma makinesi ilgili olduğu alanda kullanılmalıdır. Lavabo için kullanılacak tıkanıklık açma makinesi, logar açma makinesi olarak kullanılmaz.

Tıkanıklık Açma Makinesi Fiyatları

Tıkanıklık açma makineleri farklı boru tiplerine göre üretilmiştir. Bazı makineler evlere taşınamayacak kadar ağır ve güçlüdür. Bu makineler kanalizasyon içinde meydana gelen tıkanıklıkları açmak için kullanılır. 30 – 40 metre kadar uzayabilen başlıklara sahiptir. Başlıklarda su fışkırtma aparatları bulunur. Su fışkırtma aparatları sayesinde kanal içindeki tüm tıkanıklıklar tazyikli suyun etkisi ile açılır.

Lavabo giderleri için kullanılan kameralı tıkanıklık açma makineleri ise daha küçük ama oldukça etkili cihazlardır. Bu makinelerin fiyatları da kullanıldığı alanlara, özelliklerine ve yeteneklerine göre değişmektedir. kanalizasyon tıkanıklığı açma makinesi fiyatları diğer makinelere göre biraz daha yüksektir. Çünkü bu makineler çok daha büyük yatırım ve enerji gerektirmektedir.

Rögar Tıkanıklıkları

Rögar Tıkanıklıkları

Rögar tıkanıklığı nasıl açılır

Kanalizasyon açma makineleri

Kanal Açma Makineleri İle Neler Yapılabilir?

Lavabo giderleri açılabilir: Evlerimizde lavabolar farklı nedenlerden dolayı tıkanabilir bu tıkanıklıkları açmak için lavabo gideri açma makineleri kullanılmalıdır.

Tuvalet borusu açma makinesi: Tuvalet tıkanıklığı açmak için tuvalet tıkanıklığı açma makinesi kullanılır. Bu makineler aynı zamanda kamera da taşırlar. Bu kameralar sayesinde tıkanıklık nedeni net olarak görülür. Buna göre tedbir alınır ve tıkanıklık çözülür.

Kanal açma: daha büyük kanallar için kanal açma makineleri kullanılır. Kanal tıkanıklıklarını gidermek için kullanılan bu araçlar ev için uygun değildir.

Kanalizasyon açma: kanalizasyon açmak için daha büyük mobil makineler kullanılır. Bu makineler kamyonet vb araçlarla taşınabilir. Ya da kendi tekerleri üzerinde sürülebilir.

Rögar tıkanıklığı açma: Rögarlar da kanalizasyon tıkanıklığı açma makineleri ile açılmaktadır.

Tıkanıklık Açma Makinesi Alabilir Miyim?

Tıkanıklık açma makineleri bireysel kullanım amacıyla alınamaz. Çünkü kanalizasyon tıkanıklığı açma makinesi fiyatları ve tıkanıklık açma makinesi fiyatları oldukça yüksektir. Bu tür ihtiyaçlarınız için alanında kendini yetiştirmiş yeterli saha tecrübesi olan bir tıkanıklık açma servisinden yardım almanız daha doğru olacaktır. Kısa süre içinde tıkanıklık sorununuz çözülecektir.

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek