Sancaktepe Tıkanıklık Açma

Sancaktepe tıkanıklık açma hizmeti veren Protesisat, 15 yıldır Sancaktepe ‘de en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız, en uygun fiyat garantisi vermektedir.

Sancaktepe Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Sancaktepe tuvalet tıkanıklığı çoğu zaman kullanıcı hatalarından kaynaklanan bir durumdur. Kullanıcıların tuvalete attıkları yabancı cisimler, tuvalet borusunun önünü kapatarak suyun akışını engeller. Tuvalet kâğıtları bile tuvaletin tıkanmasına sebep olabilmektedir.

Sancaktepe tuvalet açma işlemi robot cihazlarla yapılmaktadır. Bu sayede, tuvalet tıkanıklığı açma Sancaktepe ilçesinde yapılırken, hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmaz. Tıkalı tuvalet açma çalışmalarında, robot cihazın yanında kameralı görüntüleme cihazı da kullanılır. Kameralı görüntüleme cihazı olmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi sağlıklı olmaz ve geçici bir çözümdür. Çünkü tuvaletin tıkanmasına sebep olan durumun tespit edilmesi için, mutlaka kameralı görüntüleme cihazı ile tuvalet borusunun içi incelenmelidir. Yapılan inceleme sonrasında tıkalı tuvaleti açma çalışmasına geçilir.

Tuvalet tıkanıklığının sebebi yabancı bir cisimse, robot cihaz kullanılarak tıkanıklık kısa sürede açılabilmektedir. Yabancı cisimler dışında tuvalet borusunda yetersiz eğim söz konusuysa tıkanıklık yine meydana gelir. Bu gibi durumlarda robot cihaz kullanılması sorunu kesin olarak çözmeyecektir. Yetersiz olan tuvalet borusunun sökülüp yeniden uygun eğim verilerek döşenmesi gerekir.

Sancaktepe Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sancaktepe lavabo açma işlemi kameralı görüntüleme cihazı ile yapılan bir çalışmadır. Lavabo tıkanıklığı, lavabo borusundaki yabancı cisimlerden dolayı olabileceği gibi kullanıcıların lavaboya döktükleri yağ nedeniyle de meydana gelebilmektedir.

Çoğumuz, lavaboda bulaşık yıkarken bulaşığa yapışmış olan yemek atıklarını umursamadan yıkarız. Ancak tabağa yapışmış olan yağ, sıcak su ile çözündükten sonra lavabo borusunda birikir. Lavabo borusunda bekleyen yağ bir süre sonra sertleşerek katı bir hal alır. Kirece benzer bir yapıya dönüşen yağ, lavabo borusunun iç çapını daraltarak suyun akışını engeller.

Lavabo borusundaki yağın tespit edilebilmesi için kameralı görüntüleme cihazı kullanılması şarttır. Yağlanma meydana gelmiş lavabo borusunda robot cihaz kullanmak anlamsız olur çünkü robot cihaz, lavabo borusundaki yağı sökemez.

Lavabo borusundaki yağın temizlenmesi için pimaş yıkama işlemi yapılması şarttır. Protesisat, Sancaktepe lavabo tıkanıklığı açma işlemi yaparken, pimaş yıkama işlemi de yapmaktadır.

Sancaktepe Tıkanıklık Açan Firma

Protesisat, Sancaktepe tıkanıklık açma işlemini 15 yıldır yapmaktadır. Birçok firmanın aksine, tıkanıklık açma işleminden önce ve sonra mutlaka kameralı görüntüleme cihazı kullanmaktadır.

Tıkanıklık açma işleminden önce kameralı görüntüleme cihazı kullanılmasının sebebi tıkanıklığın sebebini tespit edebilmektedir. Sancaktepe tıkanıklık açma işlemi tamamlandıktan sonra, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığını veya pimaş borusunda başka sorun olup olmadığını tespit etmek için de kameralı görüntüleme cihazı kullanılmaktadır.

Protesisat, Sancaktepe pimaş açma işlemini de yapmaktadır. Binaların ana gider hatlarında meydana gelen tıkanıklıklar, normal tıkanıklığın aksine bütün binayı etkileyen bir tesisat sorunudur.

Ana gider hattı tıkanıklığı, logar kuyusunun dolmasından kaynaklanabileceği gibi toprak altından geçen logar borularının çökmesinden de kaynaklanmaktadır. Tıkanıklığın tespit edilmesi için kameralı görüntüleme cihazı kullanılmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın sebebi kesin olarak tespit edilir.

Firmamızın onarım ekipleri tarafından, çöken logar boruları değiştirilir. Logar kuyusu dolmuşsa yine ekiplerimiz tarafından logar kuyusu temizlenip yıkanır.

Diğer Firmalardan Farkımız

  • Protesisat, Türkiye’de cihazla tıkanıklık açma işlemini ilk gerçekleştiren firmalardan biridir.
  • 20 servis aracı ile Türkiye’nin en geniş mobil ağına sahip tıkanıklık açma firmasıdır.
  • İSO 9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır.
  • Tıkanıklık açma işleminde en uygun fiyat avantajı sunmaktadır.
  • Firmamız tarafından yapılan onarımlarda bir yıl boyunca çıkacak bütün sorunlar firmamız tarafından ücretsiz olarak giderilir.

Sancaktepe tıkalı tuvalet açma işlemi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz bir saat içinde adresinize gelerek çalışmalara başlamaktadırlar. Kesin ve evinize hiçbir zarar vermeden çözümler üreten firmamız, en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek