Sarıgazi Su Kaçağı Tespiti

Sarıgazi su kaçağı tespiti işlemleri bir çok tesisatçıya göre firmamız tarafından verilen hizmet dahilinde profesyonel ekipler ve teknolojik robotik sistemlerle donatılmış cihazlar ile sağlanmaktadır. Sarıgazi su kaçağı tespiti için kullanılan yüksek teknolojik kamera, gider borularında içindeki su kaçağının tespitini sağlamamıza yarar. Alınan kamera görüntüleri konusunda uzman ekibimiz tarafından analiz edilir. Eğer şebeke suyu tesisatında kaçak varsa tesisat basınç testine tabi tutulur. Basınç testi kullanarak su kaçağının tespiti olacağı için dairede dedektör ile kaçak aramaya gerek kalmaz. Suyun az damlaması veya çok damlaması servis hizmeti açısından sadece süreyi kısaltmaya yarar. Sürekli damlayan bir sızıntının temiz su kaçağı olma olasılığı yüksektir. Vanayı kapattığınızda su duruyorsa temiz su hattınızda kaçak olma olasılığı biraz daha artar.

Gider borularında kaçak aramak için profesyonel deneyli bir ekip çok önemlidir. Bu ekip deneyimleri ile teknolojiyi birleştirip su tesisatınızdaki su kaçağının kesin yeri için çözüm üretirler. Genellikle akustik dinleme cihazı ile suyun akış hızı ve boru içerisindeki gidişatına göre takip edilerek kaçağın noktasal olarak tespiti yapılmaktadır. Böylece su kaçağının mevcut olduğu bölgede direk olarak yapılan işlem sonucu evinizin diğer bölgelerinde kesinlikle kırmadan işlem yapılmaktadır. Sarıgazi su kaçağı tespiti kırmadan yapılmakta ve bu alanda ekibimiz uzman destek sağlamaktadır. Sarıgazide tesisatınızdaki su kaçağını bulmak yüksek teknoloji ile artık daha kolay ve basit bir hale gelmiştir.

Özel cihazlarla bu sorunlarınızı çözüyoruz. Dedektörlü, kameralı, termal ve ses dalgaları ile sadece sorunlu yani su kaçağının olduğu yeri tam olarak tespit ediyor uygulamamız sadece sorunlu bölgeye oluyor. Eskisi gibi tüm su borularını değiştirmeye gerek kalmıyor. Kırma ve dökme işlemi olmadığı için duvarlar, fayanslar vs. zarar görmüyor. Çok kısa bir sürede profesyonel ekip çalışmalarımızla su kaçağının yerini kırmadan, dökmeden tespit edip onarımını gerçekleştiriyoruz. Böylece sorunlu bölge hariç evin diğer bölgelerinin temizliğinden yapılacak ek tadilatlardaki masraflardan ve en önemlisi zamandan tasarruf ederek bir çok noktada başarıyla sonuca ulaşmaktadır. Bu alanda bir çok bölgede olduğu gibi Sarıgazi su kaçağı tespiti konusunda da hizmet vermekteyiz.

Sarıgazi su kaçağı tespiti

Sarıgazi su kaçağı tespiti

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek