Kartal Tıkanıklık Açma

Kartal tıkanıklık açma hizmeti, özel cihazlarla verilen bir hizmettir. Protesisat, 2003 yılından beri Kartal tıkanıklık açma hizmeti veren bir firmadır. Tıkanıklık açma cihazları ile tıkalı olan boruyu ayrıntılı olarak inceledikten sonra tıkanıklık açma çalışması yapmaktayız.

Kartal Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kartal lavabo tıkanıklığı açma çalışmaları, kameralı görüntüleme cihazı ile ayrıntılı inceleme yapıldıktan sonra müdahale edilmesi gereken bir çalışmadır. Firmamız, Kartal lavabo açma işleminde kameralı görüntüleme cihazı ile ayrıntılı inceleme yapmaktadır.

Kameralı görüntüleme cihazı ile ayrıntılı inceleme yapılırken, tıkanıklığın sebebi ve borunun tam olarak neresinde olduğu tespit edilir. Kartal lavabo tıkanıklığı boru içindeki atıkların birikmesinden meydana gelmişse bu atığın türü, kameralı görüntüleme cihazı ile belirlenir. Atığın türünün belirlenmesi önemli bir durumdur. Çünkü atığın türüne göre robot cihaza aparat takılır.

Robot cihazın aparatları, parçalama ve çekip çıkarma işlevine sahip aparatlardır. Atığın türü parçalanmaya elverişli olursa parçalama işlemini kolaylaştıran aparat, kanal açma makinesinin ucuna takılır. Bu sayede hızlıca ve pimaş borusuna hiçbir zarar verilmeden Kartal lavabo açma çalışması yapılır. Ancak tıkanıklığa sebep olan atık parçalanmaya elverişli değilse çekip çıkarılması gerekir. Bunun için de kanal açma makinesinin ucuna çekip çıkarmayı kolaylaştıran aparat takılır. Kanal açma makinesinin yayı pimaş borusuna sokulur. Tıkanıklığa sebep olan cisim, robot cihazın yayının ucuna dolanır. Yay geri çekildiğinde tıkanıklıkta açılmış olur.

Tabi ki Kartal lavabo tıkanıklığı her zaman boru içindeki yabancı bir cisimden dolayı tıkanmaz. Boru içindeki yağlanma da lavabo tıkanıklığına sebep olur. Borunun yağlanması, lavaboya dökülen atık yağdan ya da bulaşık yıkanırken bulaşığın yağından dolayı meydana gelir. Lavabo borusundaki yağ, borunun iç kısmına yapıştığı için zamanla sertleşerek kalıp haline gelir. Bu kalıp zamanla kalınlaşır ve borunun iç çapı daraltmaya başlar. Bu durum da, sık sık lavabo tıkanmasına sebep olur.

Bu gibi durumlarda pimaş yıkama çalışması yapılmalıdır. Çünkü lavabo borusundaki yağın temizlenmesinin tek yolu pimaş yıkama çalışmasıdır. Protesisat, pimaş yıkama çalışmasını pimaş yıkama makineleri ile yapmaktadır. Bu çalışma sonunda pimaş borusunun içi tertemiz olur. Çalışma bittikten sonra, kameralı görüntüleme cihazı ile borunun içi tekrar incelenir ve borunun temizlendiğinden emin olunur.

Kartal Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kartal tuvalet tıkanıklığı açma çalışması, Kartal lavabo tıkanıklığı açma çalışmasından sonra en çok yapılan çalışmalardan biridir. Tuvalet tıkanması genellikle borunun yetersiz eğiminden kaynaklanan bir sorundur.

Pimaş borusunun yetersiz eğimi yüzünden, boru içindeki atıklar lağıma doğru akmaz ve boru içinde birikir. Bu durum belli bir süre sonra tuvalet tıkanmasına sebep olur. Bu sorunun tespit edilebilmesi için kameralı görüntüleme cihazı ile inceleme yapılması gerekir.

Kameralı görüntüleme cihazını kullanan personelin deneyimli olması gerekir. Aksi durumda, pimaş borusunun yetersiz eğimli olduğu fark edilmez ve yabancı cisimden dolayı tıkandığı sanılır.

Bu tür hatalı tespitte robot cihaz kullanılarak Kartal tuvalet tıkanıklığı açma çalışması yapılır. Ancak kısa bir süre sonra tuvalet tıkanıklığı tekrar meydana gelir. Protesisat deneyimli personeli ile her türlü tıkanıklık sorununu tespit ederek uygun çalışmaları yapmaktadır.

Kartal tuvalet tıkanıklığı açma çalışması sırasında pimaş borusunun eğimi ile ilgili bir sorun tespit edilirse, müşteriye durum hakkında bilgi verilir. Müşterinin kabul etmesi durumunda onarım çalışmasına başlanır.

Onarım çalışması için ilgili adrese onarım ekiplerimiz sevk edilir. Onarım ekiplerimiz profesyonel çalışmalar yapan deneyimli kişilerdir. En kısa sürede ve kusursuz olarak onarım çalışmasını yaparlar. Onarım çalışması bittikten sonra, onarımın yapıldığı tarih dikkate alınarak bir yıl garanti altına alınır. Bir yıl boyunca çıkacak sorunlar ücretsiz olarak giderilir.

Kartal Tıkanıklık Açma

Kartal tıkanıklık açma çalışmalarında, mutlaka profesyonel bir firmadan yardım talep etmelisiniz. Eski yöntemlerle evinizde tadilat ortamı, duvarlarda kırma meydana gelmez.

Kartal tıkanıklık açma çalışmasında kameralı görüntüleme cihazı ve robot cihaz en çok kullanılan cihazlardır. Bu iki cihaz sayesinde Kartal tıkanıklık açma çalışması yapılırken, pimaş borusuna da zarar verilmez.

Kartal pimaş tıkanıklığı açma çalışmasında kameralı görüntüleme cihazı ile tıkanıklık sebebi kesin olarak belirlenir. Tıkanıklık sebebi belirlendiği için doğru çalışmalar yapılır. Yerinde yapılan müdahaleler sayesinde Kartal tıkanıklık açma işlemi en kısa sürede tamamlanır. Üstelik firmamız, Kartal pimaş tıkanıklığı açma çalışmalarını en uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Protesisat 20 servis aracı ile en geniş servis ağına sahip tıkanıklık açma firmasıdır. İSO 9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıyız. Müşteri memnuniyeti ilk sırada olduğu için en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek