Acıbadem Su Kaçağı Tespiti

Su tesisat sistemlerinde genel zaman dilimleri içinde kaçaklar veya sızıntılar meydana gelebilmektedir. Bu kaçakların ana nedenleri arasında yanlış dizayn ve kurulum yöntemi gelmektedir. Evlerde veya iş yerlerinde kurulumu yapılan su tesisat borularının yanlış dizilimi, boruların iç içe geçmesini sağlayan contaların yanlış takılması, kayması veya su tesisat borularının kurulumu yapılırken sahte malların kullanılması evlerde veya iş yerlerinde ilerleyen zamanlarda su kaçaklarının ortaya çıkmasında etkili olur. Bu gibi sebeplerden ötürü evlerde veya iş yerlerinde su kaçakları oluşmakta ve bu su kaçakları su tesisat borularının duvar içlerinden veya fayans altlarından geçmesinden dolayı çıplak gözle görülme olasılığı azdır.

Bu yüzden oluşan su kaçakları dışarıya yansımalar vermektedir. Bu yansımalar duvar boyaların akması, tavandan su damlacıkların dökülmesi, duvarların renklerinin değişmesi veya ruubetlenme ve nemlenme gibi durumların ortaya çıkmasıdır. Bu gibi etkiler görüldüğü takdirde evlerde veya iş yerlerin su kaçaklarının oluştuğunu anlayabilmekteyiz.

Acıbadem su kaçağı tespiti şubemizin uzman ekipleri evlerinizde veya iş yerlerinizde oluşan bu su kaçaklarını çözmek ve tespit etmek adına teknolojik aletler kullanmaktadır. Uzman ekiplerimiz sıradan iş meselesi ile çalışmakta olan kişilere oranlar daha dikkatli, daha hızlı ve daha az masralı bir işlem gerçekleştirmektedir.

Uzman ekiplerimiz oluşan su kaçaklarını tespit etmek adına akustik ses dinleme, elektromanyetik su tesisat ve boru bulma, kamera görüntü alma ve elektromanyetik su kaçağı bulma dedektörleri gibi teknolojik aletleri kullanmaktadır. Acıbadem su kaçağı tespiti için uzman ekiplerimiz bu teknolojik aletleri kullanır ve kullandıkları bu teknolojik aletler sayesinde su kaçaklarının tespitini kırmadan dökmeden veya parçalamadan en kısa yoldan belirlemektedir. Bu teknolojik aletler eğitim almış uzman ekiplerimiz tarafından kullanılmakta ve eğitim almış uzman ekiplerimiz tarafından işleme geçirilmektedir. Yapılan işlemler için uzman ekiplerimiz sizlere iş sözleşmesi ve garanti belgesini sunarak Acıbadem su kaçağı tespiti şubemizin güvenirliliğini dile getirmektedir.

Acıbadem su kaçağı tespiti

Acıbadem su kaçağı tespiti

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek