Sancaktepe Su Kaçağı

Binaların en önemli sorunlarından biridir su kaçağı. Pek çok alanda görülebilen su kaçakları sadece sizi değil diğer apartman sakinlerini de rahatsız eder. Su borularının tesisatında alt katmanın üste göre daha ince olmasından dolayı genelde alt komşu su kaçaklarının mağduru olur. Tabi ki bu da sizin hem komşunuz tarafından sürekli şikayet almanıza hem de su faturalarınızın her ay katlanarak gelmesine neden olacaktır. Bu nedenlerle su kaçaklarınız büyümeden hemen web sitemizden bizlere ulaşmalısınız. Sancaktepe su kaçağı ekibi olarak sizlere en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Su Kaçağı Nedir

Temiz suyun evimize ulaşabilmesi ve pis suyun da atık sulara karışması için evimizde temiz su tesisatı ile pis su tesisatı bulunmaktadır. Borular sayesinde kurulan bu tesisatın boruları demir veya plastikten yapılabilir. Demir borular ve plastik yıllar geçtikçe korozyona uğrar, paslanır, aşınır veya tıkanır. Aşınan borulardan dışarıya su sızıntıları oluşur. Bu da evinizin çeşitli bölümlerinden su damlamalarına, nemlenip rutubetlenmesine sebep olur. Su kaçağı olarak adlandırılan bu sorun sizleri oldukça rahatsız eder.

Sancaktepe su kaçağı

Sancaktepe su kaçağı

Su kaçağı tespiti

Su kaçağı tespiti

Su Kaçağını Tamir Ettirmek İstemiyorum

Eğer su kaçağınızı tamir ettirmezseniz ileride daha büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Su zaman içinde farklı zayıf noktalar bularak evinizin pek çok duvarından belli olmaya başlayacaktır. Sürekli nemli olan ev rutubetlenerek çocuklarınızın ve sizin hasta olmanıza, ciğerlerinizin tahrip olmasına neden olur. Komşularınıza da geçen su kaçaklarınız komşularınız ile sürekli kavga etmenize, huzurunuzun kalmamasına yol açar. Su içten içe adeta bir kurdun elmayı yemesi gibi yiyerek zamanla binanızın çürümesine neden olur. Tüm bunlar zaman geçtikçe tamir edilemez bir noktaya ulaşır. Sancaktepe halkı bizim için önemlidir. Bu nedenle İstanbul’un pek çok ilçesinde verdiğimiz hizmeti Sancaktepe’de de vermekten mutluyuz. Sancaktepe su kaçağı sorunlarına artık bizimle çözüm buluyor.

Tıkanıklık Açma Makinesi Alabilir Miyim?

Bundan kısa bir süre öncesine dönecek olursak su kaçakları balyozlarla, kazmalarla duvarların ve yer zeminlerinin kırılmasıyla bulunabiliyordu. Takdir edersiniz ki bu işlem çok uzun zaman alıyordu ve su sağ duvarda kendini gösterirken kaçak tam karşı duvarda meydana gelmiş olabiliyordu. Neredeyse tüm evin kazılarak bulunduğu su kaçakları herkesin kabusu oluyordu. Artık su kaçaklarınız sadece bir gün içinde hem tespit ediliyor hem de onarımı yapılıyor.

Sizler su kaçağının mutfak, banyo, tuvalet nerede olduğunu söyleyin. Su kaçağı tespit cihazları ile frekansları ölçülen ve yükseltilen su sesinin nereden geldiğini dakikalar içinde bulalım. Bazen termal kamera sistemlerinin de gerekli olduğu yerler olabilmektedir. Siz kahvenizi keyifle içerken su kaçağı olan alanı bularak açılabilecek en küçük alan kadar duvar delinir. Delinen duvarın içindeki boru değiştirilir. Aynı hızla duvar yeniden kapatılır.

Su kaçağı tespit edilmesi işinde su kaçağı cihazları çok büyük kolaylık ve fayda sağlamaktadır. Müşteri açısından evi hasar görmeden ve fazladan tadilat işi çıkarmadığından en iyi tercihi oluşturur. Bizler açısından da sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti vermenin mutluluğunu yaşatır.

Bu makineler bir nevi stetoskop gibi çalışır. Nasıl doktor ciğerlerinizdeki sesleri dinleyebiliyorsa tesisatçı da bu tip bir kulaklık ile yükseltilen ses frekanslarını dinleyerek ve suyun ısısını ölçerek su kaçağını tespit eder. Kulaklık, termal kamera, sonar sistemleri ile donanmış olan bu cihazlar uzman personelimizin tecrübeleriyle de birleşince su kaçağı kabus olmaktan çıkıyor. Su kaçağı alanında yenilikler sürekli takip edilerek en yeni makineler ile sorunlarınız çözülür.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek