Gebze Su Kaçağı Tespiti

Gebze su kaçağı tespiti Gebze’de su kaçağı konusunda dedektör, kameralı ve sonik ses dalgalı ekipmanlar ile su kaçağını buluyor cihazı ile sızdıran bölgenin noktasal yerini tespit edip onarımını yapıyoruz. Su kaçağınızın, yerin 2 veya 3 metre altında bile olsa Avrupadan ithal ettiğimiz yüksek teknolojik cihazlarımız ile su kaçağını noktasal buluyoruz Profesyonel ekipmanlarla ve her biri konusunda uzman ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla çalışmayı prensip edinen şirketimiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Gebze su kaçağı tespiti hizmetlerinde kırmadan dökmeden evinize ve tesisatınıza daha da fazla zarar vermeden sadece sorunlu yere tespit ve onarım işlemi yapmaktayız.

Eğer su kaçağını tespit edemezsek tespit edene kadar hiçbir ücret talep etmiyoruz. Mülkünüzü eski klasik yöntemlerdeki çekiç ve balyoz kullanılmak sureti ile boş yere kırdırmayın. Öncelikle su kaçağının yerinin tespiti için şirketimizden ayrıntılı bilgi ve gerekli ekibin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz. Size verilen servis günü ve saati içerisinde uzman ve deneyimli ekiplerimiz adresinize gelirler. Deneyimli ve uzman ekibimiz adrese gittikten sonra ilk olarak temiz su tesisatı yani şebeke suyunda herhangi bir kaçak var mı yok mu kontrol eder. Yapılan şebeke suyundaki kontroller su kaçağı bulma dedektörleri sayesinde daha hızlı ve noktasal olarak tespit edilir.

Şebeke suyundaki kontrol tesisata uygulanan basınç testi ile kendini belli eder. Temiz su tesisatınızda da sıcak su ve soğuk su ayrımı yapılmaksızın tüm tesisat kontrol edilir. Daha sonra su kaçağının yeri bulunduktan sonra o noktayı bölgesel olarak tadilata alıp soruna ulaşırız. Tespit edilen arızaya göre tamiratı ve onarımı aynı gün içerisinde eksiksiz olarak ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Su tesisatı borularında çürüme meydana gelmiş ise sorunlu tesisat boruları yenileri ile değiştirilir. Ekiplerimiz temiz su tesisatında herhangi bir su kaçağına rastlamaz ise bir sonraki aşamada atık su gider borularını aynı şekildeki uygulamalar yani kontrol etmek, atık su kaçağının tespiti ve onarımı ile çalışmamız son bulur. Yapılan tadilat sonucu genel kontroller tekrarlanarak hiç bir sorunun olmadığı tespit edildiğinde hizmetimiz de son bulmuş olacaktır.

Gebze su kaçağı tespiti

Gebze su kaçağı tespiti

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek