Kocaeli Su Kaçağı Tespiti

Kocaeli su kaçağı tespiti gerek duyulan su kaçağı problemi bir çok noktada karşımıza çıkarak zaman içerisinde tesisatın aşınmasından ya da her hangi bir sebepten hasar görmesinden kaynaklanabilmektedir. Bu nedenle su kaçağı sorunlarında yapılacak tespit hızlı ve tam olarak noktasal sonuca odaklı olmalıdır. Su kaçağı, çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen, maddi külfet yaşatan ve rutubet, nem gibi olumsuz sonuçlara yol açabilecek istenmeyen bir durumdur.

Önceleri tesisat ustaları borulardaki su kaçağını tespit edebilmek için kırıp döküp tesisat borularını yenileyerek sorunu çözüyorlardı. Elbette bu yöntemle mekanın sıva, tekrar beton işleri, boya tamiratı ve temizlik ihtiyacı doğruyor belki bazı eşyalar zarar görebiliyordu. Kocaeli su kaçağı tespiti veren firmamız Gelişen teknoloji sonucunda Kırmadan Kocaeli’ndeki su kaçağı tespitinde kullanılan robot cihazlar ile bu hizmet sağlanarak, meydana gelebileceğini düşündüğünüz eşyalarınızın tamirat işlemleri sırasında zarar görmesi olanaksızdır. Kocaeli su kaçağı tespiti önceleri kaçağın yeri bulunana kadar tüm tesisatın kırılması ile kaçak bölgesi ancak tespit edilebiliyordu.

Teknolojinin bu alanda da kullanılması ve geliştirilmesi ile birlikte artık kırmadan ve dökmeden su kaçağının nereden kaynaklandığının kesin sonucu ile yüksek görüntüleme robotları ve dinleme teknolojileri kullanılmaya başlandı. Bu robotlar sayesinde hem zamandan tasarruf sağlanıyor hem de tesisata ve yapıya zarar vermeden %100 isabetli bir şekilde su kaçağı bulunup sadece kaçağın bulunduğu bölüm uzman ve deneyimli ekibimizle onarılıyor.

Robot görüntüleme teknolojisinin kullanılamadığı noktalarda akustik dinleme yöntemleri ile noktasal kaçak tespiti gerçekleştirilerek sorununun kaynağı koordineli ve teknolojilerin senkronize çalışması ile tespit ediliyor. Kocaeli su kaçağı tespiti konusunda uzman ekibimiz boru içi kamera, detektör ve dinleme cihazları ile su kaçağının yeri tespit edilip sadece o bölgeye müdahale ediyor. Kırmadan su kaçağı tespit işlemleri sadece teknolojik cihazlar yardımı ile yapıldığından uzman personeller tarafından çalışmanızı önermekteyiz. Böylece hem zamandan tasarruf edilerek hem de ek tadilat gereksinimleri ortadan kaldırılmış oluyor paranız ve zamanınız sizlere büyük şekilde kar kalmış oluyor.

Kocaeli su kaçağı tespiti

Kocaeli su kaçağı tespiti

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek