Gider Borusu Açma

Gider Borusu Açma

Gider Borusu ev, işyeri, hamam, lokanta, otel, okul gibi yaşam alanlarındaki atık suların gittiği borulara verilen genel addır. Gider boruları tıkandığında, atık sular kanalizasyon şebekesi ile buluşamaz. Böylece bu sular lavabolardan, tuvaletlerden ve gider borularından taşmaya başlar, hem sağlık açısından hem de hayat kalitesi açısından ciddi riskler ortaya çıkar. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için tıkalı gider borusu derhal açılmalıdır.

Evlerimizde su borusu açma işlemleri bireysel olarak yapılır. Ancak bazı durumlarda atık su borusu tıkanıklık seviyesi %100’e ulaşır. Bu tür durumlarda bireysel olarak yapacağınız bir şey kalmaz. Bu yüzden profesyonel destek almanız gerekecektir. Gider borusu fiyatları çok yüksek değildir. Ancak gider borusunu değiştirmek için her yerin kırılması ve gider borusunun çıkarılması gerekir. Fakat bu yöntem de çok pahalıya mal olmaktadır. Bu yöntemin geride kaldığını artık gider borusu tıkandığında kırmadan dökmeden gider borularının açıldığını belirtmek isteriz.

Gider Borusu Neden Tıkanır?

Gider boruları çeşitli maddelerin gidere atılmasından ( bebek bezi, ped, saç vb.) tıkanabilir. İnşaat esnasında gider borusu içinde kalan taş moloz, harç gibi maddelerden, insan atıklarının gider borusu içinde katmanlar oluşturup bir süre sonra tamamen tıkamasından dolayı meydana gelebilir. İçine hiç cisim atılmamış gider boruları da yılların etkisiyle tıkanabilir. Tıkalı gider boruları vakit kaybetmeden açılmalıdır.

Gider borusu açma

Gider borusu açma

Gider borusu neden açılmalıdır

Gider borusu neden açılmalıdır

Gider Borusu Neden Açılmalıdır?

Gider borusu açılmadığı takdirde, atık sular ev içinde birikmeye başlar, atık suların taşıdığı mikroplar evinizin içine dolmaya başlar, Ayrıca ortaya çıkan lağım kokusu da evinizi yaşanmaz hale getirir. Tıkalı boru açma işlemi için iyi bir gider borusu açma firmasından destek almanız gerekir.

Gider borusu Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Gider borusu tıkandı ise yapmanız gereken tek şey bize telefon yoluyla ya da internet sitemiz üzerinden ulaşmaktır. İstediğiniz saatte deneyimli ustalarımız gider borularınızı gider borusu açma makineleri ile açacaktır.

Gider borusu neden tıkanır

Gider borusu neden tıkanır

Gider borusu nasıl açılır

Gider borusu nasıl açılır

Gider Borusu nasıl açılır?

Gider borusu açma işlemi önceden gider borusu açma makinesi olmanda yapılırdı. Tüm banyo ya da mutfak kırılır. Tıkanıklığın sebebi bulunmaya çalışır. Her taraf birbirine katıldıktan sonra nihayetinde tıkanık bölge bulunur ve gider borusundaki tıkanıklık açılırdı. Tüm bu işlemler hem zaman hem de para kaybına neden olmaktaydı. Ancak artık gider borusu tıkandı diye üzülmeniz gerek yok! Gier borusu açmak için tasarlanmış özel makineleirmizle çok kısa sürede gideriniz içindeki tıkanıklıkları açıyor. Gider borunuzu ilk yapıldığı günkü gibi sağlıklı ve çalışır vaziyete getiriyoruz. Gider borusu tıkanıklığı açmak için doğru firmayı seçmeniz gider borusu tıkanıklığı sorunları ile tekrar tekrar uğraşmanızı engelleyecektir.

Gider Borusu Nasıl Takılır?

Gider borusu eğer tıkanıklıktan dolayı değiştirilecekse buna gerek yoktur. Bunun için tıkalı kısmı açmak yeterlidir.

Gider borusu nasıl tıkanır

Gider borusu nasıl tıkanır

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek